Netmarble’ın yeni oyunu Black Throne çıktı!

Netmarble, gerçek zamanlı yeni strateji oyunu Black Throne’u oyun severlerin beğenisine sundu. Hem PC’den hem de mobil cihazlardan oynanabilen Black Throne, oyuncularına kılıç ve kalkan sesleri eşliğinde Orta Çağ’ın ihtişamlı ambiyansını yaşatacak.

Netmarble yeni oyunu Black Throne ile oyun severleri, barutun henüz kullanılmadığı Orta Çağ’ın ihtişamlı dönemlerinde cesaretlerini, zekalarını ve yeteneklerini sınamaya davet ediyor.

Hem mobil cihazlardan hem de PC’den ücretsiz oynanabilen gerçek zamanlı yeni strateji oyunu Black Throne, binlerce oyuncunun birbiriyle savaştığı sanal bir Orta Çağ evreni sunuyor. Black Throne’da oyuncular kendi toprağını belirleyerek, Orta Çağ’ın en büyük hakanı olmak için ordularını yönetebiliyor, diğer hanlıklarla diplomatik anlaşmalar yapabiliyor, ittifaklar kurup ve başka hanlıklarla savaşabiliyor.

Black Throne Android sistemli telefonlara Google Play’den, iPhone ve iPad’lere App Store’dan indirilebiliyor. Ayrıca Black Throne’un resmi internet sayfası http://www.joygame.com/black-throne üzerinden de oynanabiliyor.

black throne pr

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr