Nioh’da ilerleyişimizi kolaylaştırmak mümkün mü?

Uzun süredir beklenen ve nihayet piyasaya çıkan Nioh, şimdiden Dark Souls serisinden bile daha zor bir yapım olduğunu dosta düşmana ilan etmiş oldu.

Peki pek çok oyuncunun hayatlarında oynadıkları en zor aksiyon oyunu olarak adlandırdığı, hele hele son boss’larının zorluğunun Parasite Eve II ile kıyaslandığı Nioh’yu daha kolay hale getirmenin yolları var mı?

Oyuncular sadece zorluğu değil derinliğiyle de baş döndüren Nioh’da ilerlemelerini kolaylaştıracak türlü taktikler bulmak için birbirleriyle yarış halinde bir süredir. Bunun sonucunda da Boss’ları kesmenin türlü yollarını bulmayı başarmışlar.

Mesela rakibi yavaşlatan tılsımları kullanan şu arkadaş;

Ya da Living Weapon modunda kalıp ekstra hasar verebilmek için Soulstone floodlayan diğeri.

Bu taktikler işinize yarayacak olsa bile hatırlatmış olalım, oyunda karşınıza çıkan ilk iskeletler bile muhtemelen canınızı en az bir kez alacaktır, müsterih olun.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Milli Mücadele’nin 100. yılında Doğan Burda Dergi Grubu olarak tüm dergilerimizin kapağını ay yıldızlı bayrağımızl… https://t.co/PUNisqaMl5
Ah, gençliğimiz… World of Warcraft Classic’i yerinde, Warcraft Summit 2019'da denedik! https://t.co/yBIVXvGx79 https://t.co/ZU1skFMAuO

Flickr