No Man’s Sky evreninde 7 dakika, 50 gezegen!

Bugün itibarıyla PS4’te satışa çıkan ve 12 Ağustos tarihinde de PC için piyasada olacak olan No Man’s Sky, çoğu kişi için halen kapalı bir kutu.

Oyunun 3.7GB’lık minicik boyutundan tutun da, 4X öğelerinden fazla hayatta kalma öğeleri içermesine kadar (Sürpriz!) neresinden tutsanız ayrı bir hikaye akıyor, oyun adeta kendi muhabbetini yaratıyor. İlk okuyucu yorumları da pek ortayı bulamamış gibi keza, ya çok sevmişler, ya da nefret etmişler.

Diğer tarafta oyunun gezegenlerini merak edenler için Eurogamer 7 dakikalık bir video hazırlamış. Bu sürede 50 farklı gezegenin atmosferinde dolaşıyor ve Hello Games’in o çok vaat ettiği “çeşitlilik” konusunun altını doldurup dolduramadığı konusunun yanıtını aramaya çalışıyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr