Okurlarımızdan LEVEL DVD blog’u!

Önce LEVEL CD, sonra da LEVEL DVD bildiğiniz gibi optik medyaların giderek azalan pratikliğine yenik düştü ve geçtiğimiz yıl içeriğimizden çıkartmak zorunda kaldık.

Zaman içinde demosu çıkan oyunların sayısı bir elin parmaklarıyla gösterilebilecek seviyeye inse de, 4K videoların artan boyutları DVD’leri işe yaramaz kılsa da anılar elbette yerine duruyor.

O disklerin nasıl sevgiyle hazırlandığının, bir zamanlar bizleri nasıl günlerce oyaladığının bilincinde olan okurumuz Melih Küskü de kendi kişisel arşivinde bulunan DVD’lerimizin içeriğini incelediği bir Tumblr sayfasını hayata geçirmiş, bizleri de çok mutlu etti.

Unutulmaz Beneath the Ground, artık unuttuğumuzu sandığımız ancak vaktiyle günlerimizi yiyen oyunlar, “vay be” dedirten oyunların ekran görüntüleri ve zamanın bir köşesine sıkışıp kalmış anılar.

Hepsi ve devamı için sizlere aşağıdaki Tumblr sayfasını ziyaret etmenizi öneriyoruz.
https://levelcd.tumblr.com/

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC
Death Stranding yine kafamızı allak bullak etti… https://t.co/GqxbhAef1Q https://t.co/uApY5gYBe6

Flickr