Age of Wulin’in yeni güncelleme tarihi açıklandı!

Uzakdoğu dövüş sanatlarını MMORPG halinde bizlere sunan Age of Wulin, açıkçası Snail Games’in istediği başarıya ulaşamamış olsa da kendine has bir fan kitlesi oluşturmayı başardı. Pek çok oyun Ağustos ayı sonu için erken erişim tarihi veya güncelleme tarihi vermişken Snail Games’in buna sessiz kalması elbette beklenemezdi.

Snail Games ve Webzen oyunun yeni güncellemesi Chapter 7’yi ve çıkacağı tarihi açıkladı. Bir Age of Wulin oyuncusu iseniz bu güncellemenin 25 Ağustos’da çıkacağını duyduğunuzda eminim sevineceksiniz. Awakening isimli bu yeni güncelleme ile beraber oyuna beşinci Internal yeteneğinin ekleneceği açıklandı. Ayrıca JinlingIncident ve Quiandeng Crisis isimli iki yeni bölgenin oyuna dahil edileceği sevindirici bir haber.

screenshot.age-of-wushu.1920x1031.2012-12-27.186

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr