AION’un eski etkinliği geri döndü!

NCSoft, her geçen gün AION’a yeni bir etkinlik gelmeye devam ediyor. Free to play olan oyun ilk günlerindeki ihtişamına sahip olmasa bile kendine has oyuncu kitlesiyle yoluna devam ediyor.

NCSoft, AION’a yeni bir etkinlik daha getirdi. Aslında etkinliğe yeni demek çok da doğru olmaz zira Shugo Emperor’s Vault isimli etkinliği daha önce de görmüştük. Bu yeni etkinlik ile Shugo Emperor’s Vault’a 40 seviye ve üzeri oyuncular üçerli guruplar halinde girecek ve düşmanlarla savaşacak. 8 dakikalık zamanı bulunacak oyuncular bu süre içerisinde yok edebildiği kadar düşmanı yok edecek. Ayrıca düşmanlardan topladığınız puanlar sayesinde etkinlik sonunda sıralamadaki yerinizi görebileceksiniz. Sıralama sonunda elde ettiğiniz yere göre bazı anahtarlara sahip olacaksınız. Aynı zamanda mağazadan satılan bu anahtarlar belli hazine kutularını açmanıza olanak tanıyacak. Etkinliğin 16 Eylül’e kadar süreceği açıklandı.

Screenshot-Tiamats-Incarnation-1-lrg

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr