Aman ne güzel… Rainbow Six: Siege’de tek kişilik hikaye modu olmayacak…

Tek kişilik hikaye modunu dışlayan oyunlar kervanına Rainbow Six’in en son üyesi de katıldı.

Bilindiği gibi 24 Eylül’de erken erişime giren Rainbow Six: Siege bu yıl sonuna doğru piyasada olacak, yani arada öyle çok bir zaman kalmadı. Bu yüzden kapalı beta’ya dahil olduğumuz anda ilgili menüyü göremediğimizde durumu farketmiş ancak resmi bir açıklama gelene kadar gıkımızı çıkartmamıştık, işte o beklenen açıklama geldi ve Ubisoft oyunun tek kişilik hikaye moduna sahip olmayacağını açıkladı.

Bu yılın başlarında oldukça ilgi çeken Evolve ve nihayet Star Wars: Battlefront’un ardından bilindiği gibi Call of Duty: Black Ops III’ün PS3 ve Xbox 360 versiyonlarında da tek kişilik hikaye modunun pas geçileceği açıklanmıştı. EGX sırasında konuşan oyunun görsel yönetmeni Scott Mitchell yaptığı açıklamada oyunun salt multiplayer’a odaklandığını ve “hikaye modu olarak adlandırılabilecek her hangi bir moda sahip olmayacağını” açıkladı.

Buna göre oyunda tek kişi olarak antrenman yapabilecek ve farklı karakterleri kullanarak botlara karşı / co-op haritaları oynayabileceksiniz. Oyunun tek kişi bazında sunabildiği tüm içerik bundan ibaret. Bununla birlikte tıpkı PvP modunda oynar gibi yeni karakterler açabilecek, yıldız ve Renown puanları kazanabileceksiniz.

Ubisoft eğer bir değişiklik yapmazsa oyunun 1 Aralık tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One’a çıkması bekleniyor, beta süreci ise devam etmekte.

2556189-r6s_screen_proceduraldestruction_e3_140609_4pm_1402348546

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr