ArcheAge’de lonca sistemine gelecek yenilikler açıklandı!

ArcheAge’in 2.0 güncellemesi Heroes Awaken 12 Eylül’de piyasada olacak. Güncellemenin tarihi giderek yaklaşırken her geçen gün güncellemenin getirdiği yenilikler de açığa çıkıyor. Bu seferki haberimiz güncelleme ile beraber oyuna gelecek olan lonca sistemi hakkında.

Yeni güncelleme ile beraber oyuncular loncalarına daha kolay şekilde üye bulabilecek ve loncalarının reklamını yapma fırsatları olacak. Seviye sistemi eklenen loncalarda her seviye oyunculara pasif yetenekler ve eşyalar sağlayacak. Ayrıca loncalar bundan böyle Dominion savaşlarına katılabilecekler. Savaşların sonunda pekçok ödül oyuncuları bekliyor olacak.

screen6

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr