ArcheAge’de lonca sistemine gelecek yenilikler açıklandı!

ArcheAge’in 2.0 güncellemesi Heroes Awaken 12 Eylül’de piyasada olacak. Güncellemenin tarihi giderek yaklaşırken her geçen gün güncellemenin getirdiği yenilikler de açığa çıkıyor. Bu seferki haberimiz güncelleme ile beraber oyuna gelecek olan lonca sistemi hakkında.

Yeni güncelleme ile beraber oyuncular loncalarına daha kolay şekilde üye bulabilecek ve loncalarının reklamını yapma fırsatları olacak. Seviye sistemi eklenen loncalarda her seviye oyunculara pasif yetenekler ve eşyalar sağlayacak. Ayrıca loncalar bundan böyle Dominion savaşlarına katılabilecekler. Savaşların sonunda pekçok ödül oyuncuları bekliyor olacak.

screen6

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr