ArcheAge’in 2.0 güncellemesi ne zaman?

ArcheAge piyasaya çıkmadan önce büyük bir kitle tarafından merak ediliyordu. Oyun piyasaya çıktı ve sürekli olarak kendini güncelleyerek Steam’deki en çok oynanan MMORPG oyunları arasına girmeyi başardı.

Kendini devamlı güncelleyen ArcheAge’in merakla beklenen 2.0 güncellemesi Heroes Awaken’ın çıkış tarihi oyunun internet sitesi üzerinden duyuruldu. Buna göre Heroes Awaken güncellemesi 12 Eylül’de oyuna dahil olacak. Archeage’in bu güncellemesiyle beraber oyuna crafting sırasında işinizi kolaylaştıracak, size fayda sağlayacak bazı özelliklerin yanında yeni housing seçenekleri, yeni politik sistem ve lonca savaşları bildirimleri oyuna eklenecek.

Tictactown-ArcheAge-Oyunu-Hemen-Ucretsiz-Oyna

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr