ArcheAge’in Cadılar Bayramı etkinliği başladı!

Cadılar bayramı gittikçe yaklaşıyor ve bunun bir sonucu olarak dünya üzerindeki çeşitli MMO oyunları bir bir cadılar bayramı etkinlikleri düzenlemeye başladı bile.

Bunun en son örneği ArcheAge oldu ve son örneği de olmayacak gibi. Trion Worlds’ün yayıncılığını üstlendiği ArcheAge’in cadılar bayramı etkinlikleri start aldı. Etkinlik süresi boyunca ArcheAge topraklarına ise barış geliyor. Two Crowns ve Solis Headlands arasındaki PvP mücadeleleri etkinlik boyunca engelleniyor. Etkinlik boyunca yapılacak çeşitli faaliyetler ile oyuncuların cadılar bayramı jetonu kazanacağı ve bu özl jetonlar ile cadılar bayramı temalı çeşitli ödüller kazanabileceği açıklandı. Bu ödüller arasında çeşitli binekler ve kozmetik eşyalarını görmek her ne kadar klasik olsa da sevindirici bir haber.

halloween-event_blog

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr