Arena of Fate kapalı betası yaklaşıyor!

MOBA sektörüne sanırım büyük küçük her firma atılacak gibi duruyor. Geçtiğimiz senelerde duyurulan Arena of Fate ise Crytek’in MOBA oyunu olma özelliğini taşıyor. Tamamen klasik bir 5v5 savaş sistemine sahip olacak oyun karakter listesiyle oyuncuları kendine çekmeye çalışcak. Karakter listesinin gerçekten ilginç olduğunu söyleyebilirim. Tarihin ünlü kişiliklerinden tutun da masal kahramanlarına kadar pek çok karakter Arena of Fate’de yer alacak. Yani Nicola Tesla’yı da oynayabileceğiz Kırmızı Başlıklı Kız’ı da. Oldukça ilginç bir karakter listesi olacağı kesin. Tabii bu yetecek mi bekleyip göreceğiz.

Arena of Fate oyunun kapalı betası için kayıtları almaya başladı bile. Siz de Crytek’in bu MOBA oyununa katılmak isterseniz hemen oyunun internet sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz. Gamescom’da oyuncuların deneyim etme fırsatı buldukları oyun için yapımcı ekip konuştu. Yapımcılar oyunun kapalı beta testlerinin çok yaklaştıklarını ve bunun için heyecan duyduklarını, kapalı beta ile oyunculardan gelecek olan geri dönüşleri dikkate alacaklarının altını çizdi. Ama yine de hala oyunun kapalı betası için net bir tarih verilmemesi oyunu bekleyenleri üzdü.

screen3

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr