Armored Warfare erken erişimi uzatıldı

Her geçen gün yeni bir haberini aldığımız tank oyunu Armored Warfare bir kez daha karşımızda. Bus eferki haber ise oyunun erken erişim tarihiyle ilgili.

Teknik açıdan biraz sorunlu bir erken erişim dönemi geçiren Armored Warfare normalde bugün itibariyle üçüncü erken erişim testlerini tamamlaması gerekiyorduç Ancak Obsidian Entertainment’den gelen açıklamaya göre Armored Warfare üçüncü erken erişim testlerini 21 Temmuz’a kadar devam ettirecek. Bu süre boyunca yapımcı ekibin oyuna yeni tanklar ve yeni haritalar ekleyecek. Oyunun ilerleyen haftalarda ise büyük güncellemelerle karşılaşacağı söyleniyor bu güncellemeler ile oyun araçlarının denge ayarları değişecek, PvE ödül sistemi çok daha iyi hale getirilecek. Oyundaki görüntü ve seslere dair buglar, hatalar ve hatta teknik buglar düzeltilecek.

0_32

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr