Armored Warfare içeriğini geliştiriyor!

Obsidian Entertainment’in tanklarla ve zırhlı araçlarla beraber savaştığımız MMO oyunu Armored Warfare açık betada ve erken erişim versiyonuna göre oyunda pek çok gelişme var. Açık betayla beraber oyuna pek çok yenilik sunan Obsidian, oyun içeriğini daha da genişletmeye devam ediyor.

Oyuncular şu zamana kadar tier 8 tanklara kadar sahip olabiliyordu. 17 Kasım’da gelecek olan 0.11 güncellemesi ile beraber oyuna tier 9 tanklar eklenecek ve bizde bu güçlü tanklarla savaşabileceğiz. Ayrıca oyuna eklenecek olan maç özelleştirme sistemi sayesinde bundan böyle istediğimiz savaşları istediğimiz şekilde gerçekleştirebileceğiz. Savaşa tek başımıza mı yoksa diğer oyuncularla mı dahil olacağımızı, oynayacağımız haritayı, oyun modunu ve maç süresini ayarlayabileceğiz. Böylece tam istediğimiz gibi oyunlara dahil olabileceğiz. Bunun dışında ise var olan araçlarla ilgili düzenlemeler, oyunun teknik yönüyle alakalı ayarlamalar yapıldı.

token_progression_screen_0

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr