Armored Warfare yeni erken erişim fazına geçiyor

Savaş araçları oyunlarının gittikçe popüler hale gelmesinin bir ürünü olan Armored Warfare geçtiğimiz günlerde üçüncü erken erişim testlerini sona erdirmişti. Piyasadaki diğer oyunlara göre daha modern tanklarla savaştığımız oyunun dördüncü erken erişime geçeceği sonunda açıklandı. Peki bu ne zaman olacak?

Obsidian Entertainment dördüncü erken erişim testinin tarih aralığını 13 Ağustos-30 Ağustos 2015 tarihleri arasında yapılacağını açıkladı. Ayrıca yapılan açıklamalara göre erken erişim süreci 24 saat boyunca aralıksız olarak devam edecek. Yani verilen tarihler arasında erken erişime ulaşabilmek için önceki erken erişim testlerinde olduğu gibi belli saatleri beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Dördüncü erken erişimle beraber Kuzey Amerika ve Avrupa sunucuları birleştirilerek bu bölgelerde yer alan oyuncuların beraberce oynaması sağlanacak. Bunun yanında Retrofit sistemi ile oyuncular bundan böyle oyuncu özelleştirmesi bakımından yeteneklerini daha fazla yarar sağlayacak biçimde geliştirebilecekler.

armored-warfare-5

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr