Black Desert’a büyük güncelleme

Belki haberi ilk gördüğünüzde Kore sunucusunda yaşanan güncellemeden bize ne diye tepki verebilirsiniz elbette. Ancak Black deseert ülkemizde ve tüm Avrupa’da en çok beklenen birkaç MMORPG oyunundan biri. Oyun bir gün Avrupa’da piyasaya çıktığında bu güncellemeler ile bizlerde karşılaşacağız.

asıl haber konumuza gelecek olursak yapımcı Pearl Abbys ve DAUM 23 Temmuz’da oyuna geniş bir güncelleme olan Valencia: Golden Age’i getireceğini duyurdu. Bu güncelleme ile beraber oyun geniş bir oyun içeriğine sahip olacak. Yeni bir kadın karakter olan Ninja’nın da bu güncelleme ile oyuna dahil olması bekleniyor. Bu güncelleme oyuncuları tehlikeli bir çölün ortasına götürecek. Bu çöl pek çok korkutucu canavarla dolu olacak. Oyuncular kumun ve rüzgarın lonca evlerini yutmasını engellemek için çırpınacaklar.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr