Blade & Soul Destroyer’ı tanıttı!

Tüm Avrupa’da olduğu gibi ülkemizde de uzunca bir süredir, merakla beklenen bir oyun Blade & Soul. Uzak Doğu’daki oyuncular oyunu çoktan deneyim ettiler bile; ancak Blade & Soul bir türlü batı pazarıyla buluşamadı. Yine de en azından oyunun kapalı betasını yıl bitmeden oynayabileceğiz gibi görünüyor.

Blade & Soul’un batı pazarındaki dağıtımcısı NCSoft her geçen gün yeni bir sınıfı tanıtmaya devam ediyor. Bu defa tanıtılan ve hakkında bir video hazırlanan sınıf ise Destroyer oldu. Destroyer sınıfı elindeki büyükçe bir balta ile önemli bir yakın dövüş sınıfı olaca gibi gözüküyor ve DPS alanında en çok tercih edilen sınıflardan olacaktır. Yayınlanan videoda sınıfın yeteneklerine dair izlenimler elde edebiliyoruz ve gerek animasyonlar, gerekse yeteneklerin özellikleri beni hayli etkiledi. Düşmanı kaldırıp havaya fırlatmak ve baltamız ile birlikte yere çalmak son derece eğlenceli olacağa benziyor.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. sergen 2 years ago | Cevapla
    abi gidip rus serverında oynayın her class mevcut şuan orda ben avrupaya gelse bile oynamam artık bıktım

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr