Blade & Soul Founder’s Pack detayları belli oldu!

Avrupalı ve Amerikalı oyuncular tarafından merakla beklenen Blade & Soul’u önümüzdeki kış aylarında sonunda oynayabileceğimiz açıklanmıştı. NCSoft bu durumu bir adım daha ileri taşıdı ve oyunun Founder’s Pack ürünlerini satışa sundu.

Founder’s Pack ürünleri üç farklı paket halinde sunuldu ve her paketin de fiyatları birbirinden farklı. Üç paketin fiyatları 24.99$, 74.99$ ve 124.99$ olarak belirlendi.Tüm ürünler kapalı beta erişimi ve oyunun tam sürümüne üç gün önceden başlama avantajını sunuyor. Yüksek fiyatlı iki paket ise oyunculara avantaj sağlayacak oyun içi eşyalar sunuyor. Ayrıca 24.99$’lık pakette iki karakter yaratma slotu oalcak. 74.99$’lık paket ise üç karakter slotu bulunduracak ve 30 günlük premium üyelik sağlayacak. En pahalı paket olan 124.99$’lık paket ise içerisinde 4 karakter slotu barındırırken 90 günlük premium üyeliği oyunculara sunacak.

558692f7883b5

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Mert 1 year ago | Cevapla
    2 karakter slotu felan yazılmış da yanlış o 2 karakter title ı o diğerlerinde ise 3 ve 4 slotlar +2 ekstra orta pakette +5 ekstra büyük pakette düzeltin bence.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr