Blade & Soul’un Assasin sınıfı için yeni bir video yayınlandı!

Avrupalı oyuncuların ve elbette ülkemizdeki MMORPG severlerin merakla beklediği oyun Blade & Soul için yavaş yavaş gün saymaya başladık.

Hemen hemen her hafta oyunun yeni bir sınıfını tanıtan Blade & Soul ekibi, Asassin sınıfı için de yepyeni bir video yayınladı. Doğru zamanda doğru yerde olmanın önemli olacağı bu sınıf, yakın dövüş saldırılarının yanında bazı alan hasarlarıyla da dikkat çekiyor. Buna örnek olarak. Düşmanın yanına hissettirmeden bir patlayıcı koyup bunu patlatmasını söyleyebiliriz. Bir ninja reflekslerine ve tekbiklerine sahip olan Assassin düşmanlarını kandırmak için çeşitli taktikler de kullanabilecek!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr