CABAL 2’ye yeni PvP içerikler geliyor!

CABAL ülkemizde de son derece sevilen bir MMORPG olmayı başarmıştı. Uzun yıllar boyu geliştirme aşamasında kalan ve bir ara adeta yılan hikayesine dönen CABAL 2 en sonunda Temmuz itibariyle açık betaya kavuştu. Yapımcı firma oyunun beta versiyonunun PvP içeriğin geliştirebilmek ve oyunculara daha iyi bir PvP tecrübesi sunabilmek adına bugün bir güncelleme yayınlayacak.

Yeni güncelleme ile beraber oyun iki yeni PvP arenası ve sıralamanın üst kısmındaki oyuncular için yeni ödüllendirme sistemi getirecek. Eğer bir PvP oyuncusu değilseniz yine güzel bir haberimiz var. PvP içeriğin yanında CABAL dünyasının farklı bölgelerinde yer alan canavarlar ile savaşabileceğiniz Monster Arena oyuna dahil olan diğer bir içerik. Girebilmeniz için seviye 10 olmanız gereken yeni PvP arenasında oyuncuların her biri diğerlerine en iyi olduğunu kanıtlamak için çabalayacak. Her bir savaş size puanlar kazandırabilecek ve sezon sonunda sıralamalar belli olacak.

7

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr