Cabal 2’ye yeniz zindanlar ve yeni seviye sınırı geliyor!

Uzunca bir süre bekledikten sonra sonunda oynama imkanına sahip olduğumuz CABAL 2 oyun içeriğini geliştirmeye devam ediyor. Oyunun yeni güncellemesi Ruins of the Gods 14 Ekim’de yayınlanacak. Güncelleme birbirinden önemli yenilikler ile gelecek.

Güncelleme ile beraber yeni seviye sınırı, yepyeni bir bölge ve yepyeni üç farklı zindan oyuna eklenecek. Yeni bölge The Gray Canyon, seviye 40 ve üzeri oyunculara hitap edecek. Üç zindan ilki Silent Snowfield, seviye 43 oyunculara hitap edecek. İkinci zindan Ancient Acadmy ise seviye 45 ve sonrası oyuncuların girebileceği bir zindan olacak. Son olarak üçüncü zindanımız Tomb of Kain ise saydığım ilk iki zindanı tamamlayan oyuncular için açık olacak. Bu yeni zindanlar oyunculara ödül olarak yepyeni teçhizatlar sunacak. Son oalrak ise güncellemeyle beraber oyuncular çeşitli ödüller alabileceği çeşitli etkinliklere katılabilecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr