Cabal II’ye Challange Mode güncellemesi geldi!

Uzun süre bekledikten sonra yayınlanan bir oyun olan Cabal II her geçen gün oyun içeriğini genişletmeye devam ediyor. Oyuna gelen yeni Challange Mode güncellemesi de oyunculara zindanlarla ilgili yenilikler sunuyor.

Yayınlanan güncelleme ile beraber var olan zindanlarda Challange modu seçeneği aktif olacak. Peki bu mod ne işe yarayacak. Chllange modu ile oyuncular zindanlarda daha güçlü bosslar ile belli bir zamanlamaya göre mücadele edecekler. Boss yok edildiğinde süre saate işlenecek ve oyuncular sıralamalarını yükseltebilmek adına daha çok bossu öldürme şansı yakalayacak.

Challange modu zindanları oyunculara aynı zamanda bir takım kazanımlarda verecek. Rünler bu zindanlar aracılığıyla kazanılabilecek ve bu rünler oyuncuların istatistiklerini yükseltecek. Rünleri upgrade etmek ve daha güçlü hale getirmek Rune Transformation System ile mümkün olacak. Güncellemenin videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr