Combat Arms’a yeni mod: Hunted

Ücretsiz FPS türü Combat Arms oyununa gelen yeni mod ile artık oyuncular birbirlerine karşı ölümüne savaşacak.

Nexon Europe, en popüler ücretsiz savaş oyunlarından biri olan FPS türü Combat Arms için şiddet dozu artırılmış “Hunted” isimli yeni savaş modunu da içeren bir güncelleme yayınladı.

Hunted modu ile 16 oyuncu birbirlerine karşı savaşıyor. “Dark Hills” isimli ormanlık bir arazide hiçbir silah olmadan oyuna başlayan savaşçılar, kendilerini savunmak için yumruklarını konuşturmak zorunda. Savaş alanında gizlenmiş silahları bulanlar ise rakiplerine karşı üstünlük sağlayacak duruma geliyor. Öldürmek ya da öldürülmekten başka hiçbir seçeneğin olmadığı savaşta, oyuncuların ayakta kalan son savaşçı olmak için keskin reflekslere sahip ve acımasız olması gerekiyor.

Son güncelleme ile gelen yeni mod dışında Combat Arms oyununun tek kişilik oyun modunda da bazı düzeltmeler ve iyileştirmeler yapıldı.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr