Conquer Online’ın 3.0 güncellemesi PvP için neler getiriyor?

Conquer Online’ın 3.0 güncellemesi daha önce Eylül ayı için duyurulsa da son derece geniş olan güncelleme Ekim’e kaldı. Yapımcı ekip Ekim ortasında güncellemenin ilk içeriklerini yayınlamaya başlayacak. Peki bu içerikler neler? Oyun bize ne yenilikler sunacak?

Öncelikle uzun zamandır beklenen Kingdom War içeriğinin güncellemenin ilk dalgasıyla beraber oyuna ekleneceğinin müjdesini vereyim. Bilmeyenler için ise Kingdom War’u kısaca açıklayayım. Bu yeni PvP içeriği sayesinde loncalar, birlikler ve krallıklar birbiriyle tüm Conquer Online dünyası üzerinde çarpışabilecekler.

Bundan böyle bir birlik, Kingdom War sonrası galibiyeti elde ettikten sonra tüm gücü eline geçiren monark bir güç haline gelebiliyor. Galip gelen birliğin lideri, aynı zamanda bir krallık olan oyun sunucusunun da lideri yani imparatoru haline geliyor. Bu şekilde bir krallık kurulduğunda ise bu krallığın bir komuta zinciri de oluşuyor. Ayrıca krallıklar diğer krallıklar ile de çarpışarak son derece büyük çaplı savaşlar gerçekleşebiliyor.

Conquer3

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr