Crossout’un araç özelleştirme videosu yayınlandı!

Gaijin Entertainment denince aklınıza hemen War thunder gelebilir. War Thunder gerçekten de oynaması zevkli, başarılı bir yapım odlu; ancak Gaijin’in tek oyunu War Thunder değil elbette. Savaş araçları ile uğraşmayı seven yapımcı firmanın bilim kurgu temalı space shooter oyunu Star Conflict de son derece başarılı bir yapım olmuştu. Şimdi ise Gaijin Entertainment yeni bir savaş aracı oyunuyla daha karşımıza çıkmaa hazırlanıyor. Crossout isimli oyunda yapımcılar oyuna direk olarak savaş aracı koymaktan ziyade, kullanılacak araçları oyunculara sunacak ve oyuncular bu araçları istedikleri şekilde modifiye edip bir ölüm makinesi yaratabilecekler.

Gaijin Entertainment araçların özelleştirilmesi ile ilgili bir video yayınladı ve bir kez daha gönlümüzü fethetmeyi başarmış görünüyor.Araçtaki her parçanın özelleştirilebildiğini görmek son derece heyecan verici. Yüzlerce araç tipi üzerinde lastiklerden, silahlara, kaportaya, zırha ve daha pek çok parçaya dair özelleştirme yapabilecek olmamız son derece güzel olacak gibi duruyor. Aşağıdaki videoyu izlediğinizde eminim siz de oyunun özelleştirme sistemini çok beğeneceksiniz.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Echo of Soul Phoenix 2.0 Güncellemesi yolda! https://t.co/j8cg3iCmjE https://t.co/LGUaLON5Vr
Wargaming'de Yılbaşı Kutlamaları Başlıyor! https://t.co/jku0v9EMsQ https://t.co/vogGbMCZxF

Flickr