Crowfall’dan yeni bilgiler

Crowfall Kickstarter kampanyasıyla adını duyurmuş bir MMMORPG oyunu. Talep ettiği 800 bin doların iki katından daha fazla, 1,7 milyon doların üzerinde bir rakamı toplamayı başararak beklentinin yüksek olduğu MMORPG oyunları arasındaki yerini aldı bile.

Crowfall’da oyunun sınıfları archetype olarak adlandırılıyor. Archetype çeşitliliğinin oldukça fazla olduğu oyunda iki archetype, Confessor ve Legionnaire için yeni bilgiler açıklandı. Confessor menzill bir büyücü sınıfını, Legionnaire ise bir yakın dövüş sınıfını oluşturuyor. Confessor temel saldırılarının yanında, çeşitli kombolar ile düşmanlarına ağır hasar verebilecek. Legionnaire ise çeşitli yakın dövüş saldırılarının dışında kritik destek yeteneklerine de sahip olacak.

conf_fx_darker

legionnaire_fx

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr