Darkensang: Rise of Balor’un çıkış tarihi açıklandı!

MMO dünyasının sevilen MMORPG oyunlarından Darkensang Online’ın yeni güncellemesi Rise of Balor’un içerği geçtiğimiz günlerde açıklamıştı.

Yapımcı ekip merakla beklenen güncellemenin çıkış tarihini de en nihayetinde verdi. Darkanesang oyuncuları Rise of Balor’u fazla beklemeyecekler. Oyunun yeni güncellemesi 26 Ağustos’da yayınlanacak. Rise Balor’un oyuna getirecekleriyle ilgili kısa bir özet daha geçelim. Bigpoint yeni güncelleme ile oyunun seviye sınırının artacağını açıkladı. Ayrıca yenilenmiş yeteneklerin yanı sıra Dracania dünyasına 16 yeni haritanın da geleceği açıklandı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr