Daybreak Games cadılar bayramını kutluyor!

Bu sıralar sürekli olarak cadılar bayramı etkinlikleri ile ilgili haberler yazacağım gibi duruyor. Yavaş yavaş pek çok online oyun yayıncısının cadılar bayramı etkinliklerine başladığını duyurduğunu söylemiştim. Cadılar bayramını kutlayan bir başka yayıncı ve yapımcı firma ise Daybreak Games oldu.

Daybreak Games tüm oyunlarına cadılar bayramı coşkusunu getiriyor. Bunu hem oyun içi hem de oyun dışı etkinlikler ile yapıyor. Firma oyunlarında yaptığı bir ekran görüntüsü etkinliği ile 10 kişiye, 25$ değerinde olan ve 2500 Daybreak Kredisine denk gelen ödül kartı dağıtıyor. Bunun dışında Landmark, H1Z1, Everquest I ve II, DC Universe Online ve Planetside II’de çeşitli oyun içi etkinlikler yer alacak. Bu etkinlikler ile pek çok kozmetik eşyası ve işe yarar diğer eşyaları kazanabileceksiniz.

25862

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr