Daybreak Games cadılar bayramını kutluyor!

Bu sıralar sürekli olarak cadılar bayramı etkinlikleri ile ilgili haberler yazacağım gibi duruyor. Yavaş yavaş pek çok online oyun yayıncısının cadılar bayramı etkinliklerine başladığını duyurduğunu söylemiştim. Cadılar bayramını kutlayan bir başka yayıncı ve yapımcı firma ise Daybreak Games oldu.

Daybreak Games tüm oyunlarına cadılar bayramı coşkusunu getiriyor. Bunu hem oyun içi hem de oyun dışı etkinlikler ile yapıyor. Firma oyunlarında yaptığı bir ekran görüntüsü etkinliği ile 10 kişiye, 25$ değerinde olan ve 2500 Daybreak Kredisine denk gelen ödül kartı dağıtıyor. Bunun dışında Landmark, H1Z1, Everquest I ve II, DC Universe Online ve Planetside II’de çeşitli oyun içi etkinlikler yer alacak. Bu etkinlikler ile pek çok kozmetik eşyası ve işe yarar diğer eşyaları kazanabileceksiniz.

25862

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr