DC Universe Online’a güncelleme

Süper kahraman oyunları son zamanlarda hız kazanan bir oyun türü haline geldi. DC evreni her ne kadar Infinite Crisis’de beklediği ilgiyi görmemiş olsa da DC Universe Online yıllardır istikrarlı bir biçimde yoluna devam ediyor. Daybreak Games oyuna gelen yeni güncellemeyi ve güncelleme içeriğini açıkladı.

Güncelleme ile ilgili verilen bilgilere göre oyuna sekiz kişilik yeni bir Operation ve bir adet yeni Duo eklendi. The Bombshell Paradox isimli ve sekiz kişi destekleyen bu Operation’da Cat Woman, Wonder Woman, Harley Quin ve Talia al Ghul gibi tanıdık isimlerin Bombshell versiyonlarını görebileceğiz. The Bombshell Paradoz yeni PvP ve PvE görevleri de sunacak.

Yeni Duo Corrupted Zamaron ise senaryo olarak War of Light’ı devam ettiriyor. Bu Duo’da Zamaron’a dönecek ve tehlikeli bir oluşum olan Black Lantern Corps ile savaşacağız. Ayrıca Green Lantern gibi kahramanların manipülasyona uğramış güçleriyle de savaşacağımız verilen diğer bilgiler arasında.

481

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr