DC Universe’de Episode 16 açığa çıktı!

DC Universe Online bana soracak olursanız bugüne kadar DC evrenini temsil eden iyi MMO olmayı başardı. Oyuna gelen güncellemelerin hız kesmemesi ve elbette yeni episodeların verdiği heyecan bu başarıda ki en temel etkenler.

DC Universe Online yayınladığı açıklamayla oyuna gelecek Episode 16’ya dair detaylar verdi. Yapımcılar Episode 16 ile birlikte oyuna yepyeni bir solo görev olan Oa Under Siege’nin ekleneceğini açıkladılar.Yeni solo görevin War the Light’ın devamı niteliğinde olduğu belirtildi. Bunun dışında ise dört oyunculuk Alert ve Elite Alert olan Desecreated Cathedral’de oyundaki yerini alacak. Son olarak ise yeni eşya setlerinin de oyuna ekleneceği yapımcılar tarafından açıklandı Episode 16’nın bir daha ki ayın sonunda çıkması bekleniyor.

101

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@Ghostshoot Enes "The Last Headbanger" Özdemir.
“GİST” için indirimli bilet fırsatı! https://t.co/RITvfMhvlz https://t.co/52SqTCMRzy

Flickr