Destiny’nin nadir bulunan silahını LEGO’dan yapmak!

Destiny’nin oyuncuları sürekli yeni içerikle cezbettiği bir gerçek, Sleeper Simulant adlı silah da geçtiğimiz ayın en fazla konuşulan konularından biriydi.

İlk kez tanıtıldığı dönemde tam olarak ne işe yaradığını bile bilmediğimiz, nasıl ele geçireceğimiz konusunda ise hiç bir fikrimizin olmadığı Sleeper Simulant’ın gizemi Reddit’teki kullanıcıların taşın suyunu sıkması, her diyaloğun, her detayın altını kazması ile çözülmüştü bilindiği gibi. Bu silahı elde etmek için Youtube üzerinde rehberler bile mevcut, elde etmenin kolay olduğunu ise hiç düşünmeyin.

ZaziNombies adlı LEGO grubu da böyle düşünmüş olacak ki oyunda elde etmekten vazgeçip Sleeper Simulant’ın LEGO versiyonunu yapmışlar, üstelik sadece şeklen benzetmekle kalmamış, ufacık detaylarına ve nişangahına kadar kitabına uydurmuşlar. Bakalım beğenecek misiniz?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr