Destiny’nin nadir bulunan silahını LEGO’dan yapmak!

Destiny’nin oyuncuları sürekli yeni içerikle cezbettiği bir gerçek, Sleeper Simulant adlı silah da geçtiğimiz ayın en fazla konuşulan konularından biriydi.

İlk kez tanıtıldığı dönemde tam olarak ne işe yaradığını bile bilmediğimiz, nasıl ele geçireceğimiz konusunda ise hiç bir fikrimizin olmadığı Sleeper Simulant’ın gizemi Reddit’teki kullanıcıların taşın suyunu sıkması, her diyaloğun, her detayın altını kazması ile çözülmüştü bilindiği gibi. Bu silahı elde etmek için Youtube üzerinde rehberler bile mevcut, elde etmenin kolay olduğunu ise hiç düşünmeyin.

ZaziNombies adlı LEGO grubu da böyle düşünmüş olacak ki oyunda elde etmekten vazgeçip Sleeper Simulant’ın LEGO versiyonunu yapmışlar, üstelik sadece şeklen benzetmekle kalmamış, ufacık detaylarına ve nişangahına kadar kitabına uydurmuşlar. Bakalım beğenecek misiniz?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr