Devilian açık betası Aralık’da başlıyor!

Devilian son zamanlarda free-to-play dünyasında en çok ses getiren oyunlardan biri oldu. Uzakdoğu’dan sonra Avrupa ve Kuzey Amerika için de oldukça heyecanla beklenen hack’n’slash MMO’su başarılı alfa ve kapalı beta testlerinden sonra nihayet açık beta için son hazırlıklarına başladı.

trion Worlds yayınladığı haber ile Devilian için açık beta tarihi verdi. Yayıncı firma isteyen herkesin katılabileceği açık betanın 2 Aralık çarşamba günü başlayacağını açıkladı. Bunun dışında verilen sevindirici bir haber ise oyunun 10 Aralık’da tam sürüme geçeceğinin açıklanması oldu. Eğer bir Founder’s Pack sahibiyseniz sevinebilirsiniz. Zira Founder’s Pack sahipleri oyunu resmi çıkışından iki gün önce yani 8 Aralık’da oynamaya başlayabilecekler. Ayrıca satın aldıkları Founder’s Pack’den gelen her türlü oyun içi nimetten yararlanabilecekler.

Son oalrak Trion Worlds oyunun sınıflarından Shadowhunter için yeni bir video yayınladı ve bu sınıfın oynanışını ve yeteneklerini oyunculara şöyle bir gösterdi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr