Devilian’a yeni PvP modları geliyor!

Devilian Trion Worlds’ün yayınladığı merakla beklenen bir hack’n’slash oyunu. Açıkçası benim de heyecanla beklediğim oyun, halihazırda kapalı beta testlerini gerçekleştiriyor ve oyun içeriğini giderek geliştirmeye devam ediyor.

Açıklanan bilgilere göre oyuna yepyeni bir PvP modu olan non-Devilian PvP modu geliyor. Bu yeni PvP mod oyunculara 20v20, 6v6 ve 3v3 savaşlar yapmaya imkan veren yeni çatışma alanları sunacak. Bir diğer PvP modu ise Devilian War olarak adlandırılıyor ve bu mod lonca savaşlarını oyunculara sunacak. Belli kontrol noktalarını ele geçirmeye çalışacağımız bu modda rekabet üst seviyede yer alacak. Ayrıcca PvP savaşları sonucu yeni ödüller de oyuncuları bekliyor.

DV_NonDV_PvPStill_720x332

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr