Devilian’a yeni sınıf!

Önce bazı görselleriyle ortaya çıkan ve daha sonra resmi açıklama ile Avrupa’ya geleceği açıklanan Devilian Online Diablo’ya benzer bir oynanışa sahip online hack & slash oyunu. Açıklanmasından itibaren bir gurup oyuncu oyunun Avrupa’ya gelmesi için sabırsızlıkla beklemeye başladı bile.

Yapımcı ekip ise oyun Avrupa’ya gelene kadar gerek resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamalarla gerekse yaptığı canlı yayınlar ile yeni haberler vermeye devam ediyor. Oyunun tanıtımı için üçüncü canlı yayını yapan yapımcılar yeni bir sınıfı da tanıttı. Daha önce Berserker, Evoker, Cannoneer ve Shadowhunter’dan oluşan sınıf listesine bir de Kyran eklendi. Kore sunucularında oynanabilir olan bu yeni sınıf, yakın dövüşe dayalı bir oynanışa sahip olacağı gibi yüksek zeka ve çevikliği ile ön plana çıkıyor. Eğer hack & slash oyunlarına meraklıysanız ve özellikle de PvP oynanışı seviyorsanız Devilian Online’ın internet sitesi üzerinden betasına kayıt olabilirsiniz.

maxresdefault

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr