DOTA 2 yenileniyor!

MOBA piyasasaına hakim oyunlardan biri olan, Valve’ın göz bebeklerinden sayabileceğimiz DOTA 2 geniş bir yenilenme sürecine girdi. DOTA 2 Reborn ismiyle başlayan ve beta aşamasında olan bu yenilenme süreci daha iyi bir oyun deneyimini oyunculara sunmayı amaçlıyor.

Oyuna getirilecek yenilikler oyunun yapısını değiştirmekten çok görsellik ve oyunun iskeletini yenilemek yönünde. Bu bağlamda değişikliklerin üç kısımda oyuna yansıyacağı açıklandı. Bunlardan ilkini oyunun arayüzü oluşturacak. Arayüz tamamen yenilenecek ve oyuncuların arkadaşlarıyla iletişimi, yeni oyuna girmeleri ve oyun izlemeleri için çok daha kullanışlı bir arayüz getirilecek. İkinci olarak ise custom games ile oyunculara oyun oynarken daha fazla özgürlük verilmesi planlanıyor. Son olarak ise Source motorunun yardımıyla oyunda daha iyi fizikler ve görseller görebileceğiz. Ayrıca bunu yanında Source Filmmaker ile bundan böyle aynı Team Fortress 2’de uygulanan sistem gibi kendi kısa filmlerinizi yapabileceksiniz.

DOTA 2 Reborn’u denemek için yapmanız gereken oyuna girdikten sonra ”Play” kısmına gelip DOTA 2 Reborn Beta kısmına gelip betayı ana oyunun yerine kurabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr