Online oyun piyasasının önemli isimlerinden olan Aeria Games şu sıralar Dragomon Hunter üzerinde çalışıyor. Bol bol canavar avlayacağımız ve bu canavarları evcilleştirebileceğimiz oyun, pet sistemini seven oyuncular şöşn son derece iyi bir seçenek olacak gibi. Oyunda karada, havada ve suda ilerleyebilen pek çok canavarın varlığı daha önce doğrulanmıştı.

Aeria Games, anime tarzı grafikleriyle dikkat çeken Dragomon Hunter dünyasının geçeceği haritayı yayınladı. Aşağıda görebileceğiniz haritada 17 bölge yer alacak. Bunun dışında eğer buraya tıklayarak oyunun web sistesini ziyaret ederseniz ve haritayı oradan görüntülerseniz, haritada bayrak olan noktalara tıklayarak o bölgeler ile ilgili bilgilere ve görsellere ulaşabilirsiniz.

map-pinpoints

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr