Dragon’s Prophet Kuzey Amerika’ya veda ediyor!

Dragon’s Prophet son dönemlerin ilginç bir MMORPG oyunuydu. Açıkçası ilk açıklandığı ve gelişim dönemi boyunca beni bir hayli etkileyen yapım, live olduktan sonra o etkiyi tamamen silmişti. Piyasadaki en çok oynanan MMORPG oyunları arasında yer almasa da kendine belli bir yer edindi.

Ancak oyunun yayıncısı eski Sony Online Entertainment, şimdiki Daybreak Games Dragon’s Prophet’in 17 Kasım’da Kuzey Amerika’da kapanacağını açıkladı. Elbette bizi ilgilendiren konu Avrupa sunucuları ne olacak? Avrupa sunucularında henüz bir tehlike olmasa da oyunun Kuzey Amerika’da kapanması, elbette diğer bölgeleri, uzun vadede gelecekte ne olacağı konusunda şüpheye düşürdü. Bu arada Kuzey Amerika sunucusunda oynuyor iseniz karakterlerinizi Avrupa sunucusuna taşıma imkanınızın olmadığını da belirtelim. Bu arada oyunun Kuzey Amerika sunucularında şu an itibariyle kapanışa kadar çok büyük indirimlerin olduğu ve oyuncuların Daybreak Cash’lerini firmanın diğer oyunlarında da kullanılabileceği belirtildi.

screen-7

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr