Duelyst açık betaya başladı!

Geçtiğimiz aylarda ismini duyduğumuz Duelyst aslında bir Kickstarter projesi ile başladı ve talep ettiği rakamın oldukça üzerinde bir para toplamayı başardı. İki boyutlu ve sıra tabanlı strateji olan Duelyst’in yapımcı ekibi Counterplay Games’de daha önce WoW, Rogue Legacy, Diablo III ve Overwatch’da çalışmış isimleri barındırıyor.

İki boyutlu grafiklerine rağmen oldukça iyi bir görselliğe sahip olan Duelyst sonunda açık betasına başladı. altı farklı fraksiyona ve her fraksiyonun kendine özel minyonlarına ev sahipliği yapacak olan oyun, 100’den fazla askeri ünite barındıracak. Duelyst’in çıkış tarihi ise 2016’nın başı olarak gösteriliyor. Çok büyük bir ihtimal ile, bir erteleme olmazsa Ocak ya da Şubat aylarının birinde oyunu tam sürüm olarak oynayabileceğiz.

03DuelystScreenshot

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr