ELOA açık betaya geçti!

Free-to-play MMO oyunlarının önemli yayıncılarından biri olan Webzen’in son oyunu ELOA (Elite Lord of Alliance) anime temasıyla ve hack’n’slash yapısıyla dikkat çeken bir oyun.

Eğer siz de Webzen oyunlarını takip ediyor ve ELOA’yı merak ediyorsanız sevineceğinz bir haberimiz var. Free-to-play hack’n’slash oyunu dün itibariyle açık beta testlerine başladı. Oyunun açık beta testiyle beraber karakterlerinizi 30. seviyeye kadar geliştirebileceksiniz. Ayrıca açık beta sürümü ile beraber Mud Swap Floor adında yeni bir zindan oyuna eklendiği gibi Blood Battlefield ve Honor Battlefield isminde iki yeni PvP bölgesi de oyunda yerini aldı. Her iki PvP alanı da kendi özel saatlerinde açık olacak. Blood Battlefield 4v4 maçlar desteklerken, Honor Battlefield bölgesinde 6v6 veya 12v12 maçlar yapılabilecek. Ayrıca açık betayı kutlamak adına 117-30 Kasım tarihlerinde çeşitli oyuniçi etkinlikler de olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr