Elsword’e Cadılar Bayramı etkinliği geldi!

Cadılar Bayramı yaklaşıyor ve hemen hemen bütün MMO oyunları Cadılar Bayramı etkinliklerine başladı bile. Elsword de bu etkinliklerden geri kalmamaya kararlı.

Yapımcı ekip Elsword’un cadılar bayramı etkinliği Candy House in the Woods’u yayınladı. Etkinlik onuncu seviyenin üzerindeki her oyuncu içi erişlebilir durumda. Oyuncular Ariel isimli NPC’den alabilecekleri biletler ile etkinliğe özel tasarlanmış Candy Basket zindana iki hafta boyunca girebilecekler. Bu arada yapımcılar Steam’e özel çeşitli Cadılar Bayramı içeriklerinin de yayınlanacağını duyurdu.

x2-2015-10-21-14-47-49-65

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr