Epic Games’in MOBA’sı Paragon’dan ilk görüntüler!

Unreal Tournament ve Gears of War ile tanıdığımız ve daha sonra Infinity Blade ile mobil platformları kasıp kavuran Epic Games de bilindiği gibi MOBA çılgınlığından nasibini aldı.

2011 yılında tanıtılan ancak halen Alpha aşamasına geleceği günleri gözlediğimiz Fortnite’ı beklerken tanıtılan Paragon hakkında bir uzman sınıfının görüntüleri dışında hiç bir veri paylaşılmamıştı hatırlanacağı gibi. Epic Games’in yayınladığı son video ise oyun hakkında oldukça fazla ipucu veriyor. Görebileceğiniz gibi Paragon üçüncü kişi kamerasından oynanan bir MOBA ve izometrik kamerayı tercih etmiyor.

Unreal Engine 4 ile tasarlanan oyun tüm rakipleriyle mücadele edebilecek kadar iyi gözüküyor şimdiden, bununla birlikte şimdilik sadece PS4 için hazırlandığını da hatırlatalım. Konsollardaki MOBA azlığı ile oyunun kendisini göstermesi de daha kolay olacak gibi gözüküyor. Epic Games’in oyunun başarılı olması halinde PC oyuncularını bundan mahrum etmeyeceğini düşünüyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr