Felspire 2.0 güncellemesi yayınlandı!

Dünya üzerinde tarayıcı tabanlı ve üç boyutlu MMORPG oyunlarına büyük bir ilgi olduğu yadsınamaz bir gerçek. Bu tür oyunların yayıncılığını üstlenen 37 Games’in MMORPG oyunu Felspire br süredir beklenen 2.0 güncellemesini nihayet yayınlandı.

Nirvana olarak isimlendirilen 2.0 güncellemesinde pek çok yenilik oyunculara sunuluyor Bir kere Reborn sistemi ile irlikte artık seviye sınırı 500’e çıkıyor. Bunun için Rebirth Master ile konuşmanız ve gerekli koşulları sağlamanız gerekiyor. Ayrıca seviye sınırı artışının sonucu olarak 400-500 seviye arası haritalar ve yepyeni zindan Soul Square oyuna dahil oluyor. Soul Square zindanından Soul Gathering sisteminde kullanabileceğiniz materyaller elde edebileceksiniz.

63372626a3e6847933caac55da70bff4d9a831c4

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr