Final Fantasy XIV: Heavensward yama detayları

Final Fantasy XIV: Heavensward erken erişim’e katılanlar için cuma günü çıkacak ve Sony, 3.0 patch’inin ön detaylarını yayımladı.

Bir eklentiden bekleyebileceğiniz yeni karakterler, yeni mekanlar, yeni yetenekler gibi klasik bilgilerin yanında yaşanabilecek server kesintileri, bazı olası teknik sorunlar da önümüzdeki bir kaç gün karşılaşabileceğimiz detaylar. Bunların ön detaylar olduğunu ve patch’in tam listesinin henüz yayınlanmadığını da hatırlatmak gerek, Sony kullanıcıların herhangi bir açık bulup yüklenerek oyun içi ekonominin patlamasını istemiyor.

Ufak bir ipucu verelim, eğer cuma günü direkt olarak Heavensward’a geçmek istiyorsanız bugün ana hikayeyi tamamlamanız şart. 😉

Final Fantasy XIV: Heavensward 3.0 Patch notları

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Cyberpunk oyunu Ruiner, 26 Eylül’de bizlerle! https://t.co/vWml76Ht4M https://t.co/tSEZdnD8ot
Logitech’ten yayıncılara özel: Brio 4K Stream Edition https://t.co/EJHWLQih1D https://t.co/xldlLkDbMy

Flickr