Forsaken World mobil cihazlara çıktı!

Mobil oyun sektörü MMORPG oyunları için bulunmaz bir nimet olmaya başladı. Pek çok oyun yapımcısı mobil platformlarda MMORPG oyunu hazırlamak için büyük çaba sarf ediyor. Bu alanda genellikle bağımsız yapımcıları görsek de bazen PC piyasasının tanınmış online oyun firmaları da bu sektöre el atıyor. İşte Forsaken World Mobile’da bunun sonuncunda ortaya çıkan bir yapım.

Daha önce Perfect World’ün PC’lere çıkardığı ancak pek de başarılı olamayan Forsaken World mobil cihazlarda yerini aldı. Oyun şu an itibariyle beş adet sınıf barındırıyor. Ayrıca birçok zindan ve PvP içerik, klasik bir MMORPG deneyimi yaşayabilmeniz adına oyunun en önemli özelliklerini oluşturuyor.. Perfect World ile birlikte Feeden Games’in geliştirdiği bu yeni mobil oyun, android cihazlarınız için Google Play Store’dan iOS cihazlarınız için ise App Store’dan indirilebilir durumda.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Kuzey 1 year ago | Cevapla
    Türkiye AppStore de Yok amerikada var indiremiyoruz ???

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr