Forsaken World mobil platformlara geldi

Perfect World’ün MMORPG oyunu For PC versiyonu pek de bekleneni versiyonu pek de bekleneni verememiş olabilir. Bunun üzerine Feeden Games isimli bir firma oyunun mobil platformlara çıkabilmesi için oyunun haklarını aldı.

Feeden Games, Forsaken World Mobile’ı nihayet 92 ülkeye destek verecek bir şekilde mobil platformlar için piyasaya çıkardı. iOS ve Android cihazlara çıkan oyun şu an için iki adet Amerika sunucusu ve bir adet Avrupa sunucusu içeriyor. Forsaken World Mobile’da oyuncular beş farklı sınıftan birini seçebilecek ve oyunun açık dünyasında maceradan maceraya koşacak. PvE savaşlarının yanında PvP savaşlarının da yoğun olacağı oyun Google Play ve App Store’da indirilebilir durumda.

2

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr