Browser tabanlı MMORTS oyunları son derece bağımlılık yapan bir türdür. Diğer oyuncularla yapılan ittifaklar, düşmanlara karşı savunma stratejileri inasanın beynini düşünmeye, tedbirli planlar yapmaya iter ve zamanla oyunun başında geçirdiğiniz saatler uzar, oyuna bakmadığınız her an köyünüzün veya krallığınızın başına bir şey gelip gelmediğini merak edersiniz.

İşte bu tip MMORTS oyunlarına bir yenisi daha eklendi. daha önce Rainbow Saga ve Star Trek için bu tarz browser oyunları geliştiren GameSamba bu defa Siegelord ile karşımıza çıktı. Tamamen ücretsiz olan Siegelord üç farklı fraksiyon bulunuyor. Bu fraksiyonlar Albion Krallığuı, gorm İmparatorluğu ve Nord İttifakı’ndan oluşuyor. Bu fraksiyonların her birinin amacı Thedia isimli diyarı ele geçirmek. Oyuncular da bu üç krallıktan biri için ordularını geliştiren bir lord olacak. her fraksiyonun kendine has bir senaryo akışının bulunduğunu da yapımcı ekip ekliyor.

1435571421211

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr