Çocukluğumuzda izleme şansı bulamayıp ilk gençliğimizde tadını çıkartabildiğimiz bir seriydi Ghost in the Shell.

Filmleri olsun dizileri olsun, tüm anime tutkunlarının hayatında önemli bir yere koyacağı bu seri şimdi de bilgisayarlarımıza geliyor. Nexon’dan çıkacak olan First Assault, takım bazlı, free to play bir FPS oyunu ve ilk oynanış videosu da yayınlanmış durumda.

Elbette oyunun mekanikleri de Ghost in the Shell’den fazlasıyla nasiplenmiş durumda, tıpkı Motoko Kusanagi’nin kendinizi gizlemenizi sağlayan Termo-optik kamuflajı veya Saito’nun düşman askerlerinin yerlerini açığa çıkartan yetenekleri gibi.

Oyun 1 Ekim 2015 tarihinde kapalı beta’ya girecek ve şu adresten kendi yerinizi ayırmanız mümkün. Oyunun 2016 yılı içinde PC’ye gelmesi bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr