Global War kapalı betası bugün başladı!

GameGo isimli yeni bir oyun yayıncı firmasının sunduğu MMORTS oyunu Global War halihazırda yapım aşamasında. RTS oyuncuları için eğlence vaat eden oyun bugün itibariyle kapalı beta testlerine başladı. Peki Global War oyunculara neler sunuyor?

Tarayıcı tabanlı ve 2.5D olarak tarif edebileceğimiz grafiklere sahip olan oyun oyuncular ikinci dünya savaşaına götürüyor. Eşsiz bir senaryoyu oynayacağımız ve tanklardan, silahlardan, komutanlardan ve onların yeteneklerinden oluşan ordumuza liderlik edeceğiz. Bahsedilen senaryoda ise ikinci dünya savaşında yaşanan sahneleri oynayabileceğimiz belirtiliyor.

8b499419-dcd7-46ee-b872-c7a53c07df43

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr