Gloeria Victis’e güncelleme geldi!

Orta çağ temasını oyunculara sunan Gloria Victis alfa test sürecine devam ediyor. Bu bağlamda her geçen gün oyunu geliştiren yapımcı ekip yepyeni bir güncelleme daha yayınladı.

Yayınlanan güncelleme ile beraber oyuna yepyeni bir şehir eklendi. Yeni şehir Seaclaw Stoneholm’un kuzeyinde çiftlikler ve oduncu kampına yakın bir bölgede yer alıyor. Güncellemenin en önemli yeniliği bu olsa da içerik yalnızca yeni bölge ile sınırlı değil. Bundan böyle her bölgede farklı tecrübe puanları da oyuncuları bekliyor. Oyun görselliğinde ve animasyonlarında geliştirmeler ile var olan buglar da güncelleme ile düzeltilmeye çalışıldı.

240

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr