Gloria Victis arayüz bakımını tamamlıyor!

Black Eye Games Gloria Victis için bir süredir bir dizi güncelleme yayınlıyordu. Bu güncelleme dizisinin en büyük amacı kullanıcı arayüzünü geliştirmek ve oyunculara daha kullanışlı bir arayüz sunmaktı. Yapımcı firma güncellemelerin son testlerine birkaç gün önce başladı. Birkaç hafta içerisinde aktif olacak olan Güncellemeler sayesinde envanter arayüzü, lonca sistemi ve NPC’lerin mağaza arayüzleri daha kullanışlı hale gelecek.

Bunlara ek olarak yapımcı ekip arayüzün kullanışlı ve fonksiyonel olması açısından oyunculardan gelen geri dönüşlere de kulak verdi. Arayüze ek envanter bölmeleri, yanlışlıkla sattığımız eşyaları geri almamız sağlayacak buy-back menüleri ve NPC mağazalarında aradığımızı daha kolay bulabilmek adına filtreler eklenecek. Oyuncular için üzücü bir haberimiz de var. Gloria Victis’de eğer bir karakteriniz varsa ona elveda diyebilirsiniz. Bir süredir beklenen karakter silme işlme devreye girecek ve tüm karakterler silinecek.

238

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr