Guild Wars 2’ye sezonluk ligler geliyor!

Piyasadaki en sevilen MMORPG oyunlarından biri olan Guild Wars 2 her yeni güncellemesiyle heyecan yaratmaya devam ederken oyuna bu yıl içerisinde gelecek genişleme paketi Heart of Thorns’un getirdiği yenilikler bitmiyor.

Yapımcı ekip Arena.Net yeni bir yazı daha yayınladı ve Heart of Thorns ile beraber gelecek olan PvP sistemine ait yeni bilgiler verdi. Buna göre Heart of Thorns ile beraber yepyeni bir PvP ligi sistemi oyuna dahil oluyor. Sistemde her oyuncu her sezon acemi liginden başlayacak ve performansına göre yükselecek. Seviyesine göre ligde farklı ödüller oyunculara dağıtılacak. Amber liginden başlayacak olan oyuncular Legendary ligine kadar yükselebilecek. Oyuncular ayrıca lig yükseldikçe karakteri görsel olarak farklılaştıran hediyeler de kazanabilecek.

anasayfagorsel11402586565

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr