Guild Wars 2’ye sezonluk ligler geliyor!

Piyasadaki en sevilen MMORPG oyunlarından biri olan Guild Wars 2 her yeni güncellemesiyle heyecan yaratmaya devam ederken oyuna bu yıl içerisinde gelecek genişleme paketi Heart of Thorns’un getirdiği yenilikler bitmiyor.

Yapımcı ekip Arena.Net yeni bir yazı daha yayınladı ve Heart of Thorns ile beraber gelecek olan PvP sistemine ait yeni bilgiler verdi. Buna göre Heart of Thorns ile beraber yepyeni bir PvP ligi sistemi oyuna dahil oluyor. Sistemde her oyuncu her sezon acemi liginden başlayacak ve performansına göre yükselecek. Seviyesine göre ligde farklı ödüller oyunculara dağıtılacak. Amber liginden başlayacak olan oyuncular Legendary ligine kadar yükselebilecek. Oyuncular ayrıca lig yükseldikçe karakteri görsel olarak farklılaştıran hediyeler de kazanabilecek.

anasayfagorsel11402586565

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr